معرفی مشاغلدرج ویزیت رایگان

درباره ای پرسا

گروه ایده پردازان پرسا پس از مدت ها تلاش و تفکر بی وقفه و توجه به دنیای امروز که دنیای تکنولوژِی و فن آوری اطلاعات است به ایده راه اندازی وب سایتی در جهت ارتقای کیفیت نیاز بازار رسید و تصمیم به راه اندازی سایتی نمود که در جهت رفع راحت، سریع و رایگان نیازمندی ها باشد و به این منظور امکانات زیادی را در اختیار کاربران  قرار می دهد. درج آگهی مشاغل یکی ازاهداف اصلی سایت ای پرسا است که انتخاب ها و امکانات فروانی در آن نهفته است.

به عبارتی ساده تر، ای پرسا مجموعه ای قدرتمند جهت معرفی مشاغل و رفع نیازمندی های افراد می باشد. امکانات سایت ای پرسا به صورت کامل با بررسی نیاز مردم در کوچه و خیابان طراحی شده و برای هر فرد در کسب و کار امکاناتی مثل :

- اعلام حراجی

- اعلام تعطیلی

- اعلام باز بودن در ساعات غیر معمول

- اعلام فروش مازاد و دست دوم

- اعلام فروش اقساطی

و ... را به ارمغان آورده است و برای کاربران و مردمی که به دنبال نیاز خود هستند  ای پرسا ابزاری جذاب است برای کاهش سردرگمی ها در هنگام خرید ، سفر ، پیدا کردن فروشگاه ها ، تعمیرگاه ها و ... در هر جا یی که هستند .

یکی از مزایای دیگر ای پرسا داشتن یک فروشگاه مجازی است که تفاوت آن  با داشتن یک سایت شخصی این است که به  سادگی در جستجو ها  پیدا می شود، شما به راحتی در ای پرسا فروشگاه مجازی خود را ثبت می کنید تنها با صرف چند دقیقه وقت میتوانید  کارت ویزیت و فروشگاه خود را ایجاد کنید و سپس بنشینید و از امکانات بی شماری که ای پرسا در اختیار شما می گذارد به راحتی استفاده کنید .

درست مثل یک فروشگاه واقعی یک میز کار در اختیار شما قرار می دهیم که  هر زمانی هر محصولی داشته باشید را میتوانید به فروشگاه مجازی خود اضافه و یا کم کنید ، سریع و آسان استخدام ،  حراجی، فروش اقساطی و فروش مازاد و دست دوم  خود را اعلام کنید ، به هر علتی چند روز تعطیل هستید از طریق ای پرسا به مردم اطلاع دهید و امکانات بسیاری که میتوانید در راهنمای سایت بخونید ، استفاده کنید و لذت ببرید .

ای پرسا کسب و کار شما رو مشهور می کند و یک جستجوگر فوق العاده برای رفع نیازمندی های شماست .

 

 لوگوی ای پرسا نمایانگر مکان نمایی کسب و کار و جستجوی آسان است همان طور که نام ای پرسا فریاد می زند گه جستجوی الکترونیکی خود را به ما بسپارید . ای پرسا یک ذره بین در اختیار جستجو گران و صاحبان کسب و کار مشاغل است.