معرفی مشاغلدرج ویزیت رایگان

راهکارهایی برای ساختن یک کسب و کار بر پایه ی علایقتان!

بالا
1 user has voted.‎
شروع یک کسب و کار به خودی خود کار آسانی نیست. مخصوصا اینکه این کار را برای اولین بار انجام بدهید. اما این کار می تواند بسیار راحت باشد اگر شما این مسیر را به صورت گام به گام طی کنید.
شروع یک کسب و کار به خودی خود کار آسانی نیست. مخصوصا اینکه این کار را برای اولین بار انجام بدهید. اما این کار می تواند بسیار راحت باشد اگر شما این مسیر را به صورت گام به گام طی کنید.

توضیحات تکمیلی

1- شروع کردن

مرحله ی اول ، بالا آمدن با یک ایده ی سود آور است. اینکه ، چطور یک ایده داشته باشید و چگونه آن را با بازار فعلی تطابق دهید. این اولین ، دلهره آور ترین ، و مهمترین گامی ست که باید بردارید. در حقیقت اگر این اولین آجر را درست نچینید ، بنای شما تا بالا کج خواهد رفت و اگر این کار را درست انجام دهید ، کسب و کارتان دقیقا همانی خواهد شد که در رویاهایتان تصور می کردید.

 

2- اصول مدیریت

شخصی باید تمام این موارد را بررسی کند ، در کنار هم قرار دهد و بهترین نتیجه را از آن استخراج کند. این شخص شمایید و بس.پس باید مهارت های مدیریتی خودتان را افزایش دهید تا بتوانید بهترین سرویس ممکن را به مشتریانتان ارائه دهید. همچنین باید نحوه ی مدیریتتان را بر این اساس بگذارید که مشتریهایتان خریدشان را تکرار کنند و تبدیل به مشتری ثابت شما شوند.

 

3-عملیات فروش

سیستمی را طراحی کنید که مشتری شما به راحتی بتواند محصولش را انتخاب کرده و به راحتی بهای آن را بپردازد. از ساختن صفحات پیچ در پیچ و درهم برهم پرهیز کنید و فرآیند خرید را برای مشتریانتان لذت بخش کنید. همچنین تمام کارهای لازم را انجام دهید تا محصول به صورت سالم و سر وقت به دست مشتری هایتان برسد تا احساس رضایت آنها را در پی داشته باشد.

 

4-آماده سازی ذهن برای روبرویی با مسایل پیش رو

رهبری به عنوان نیست، به نمونه‌ی عمل است.

دلیل موفقیت چشم‌گیر کارآفرینانی چون بیل گیتس و آلیکو دانگوته این است که ذهنشان را مثبت تربیت کرده‌اند.یکی از اولین کارهایی که برای کارآفرین شدن باید انجام دهید ایجاد تفکر و ذهنیتی کارآفرینانه است.به یاد داشته باشید که برای کسب و کارتان باید سرانجام روزی شغل فعلی را رها کنید. پس باید از نظر روحی و ذهنی آمادگی داشته باشید. باید برای چالش‌های پیش رو آماده شوید.

واقعیت این است که برای "شروع" فرآیند راه‌اندازی کسب و کار نیازی به پول ندارید. درواقع اصلاً به منابع مادی احتیاج ندارید؛ تنها باید مصمم باشید و دارای ذهنی مثبت. کسانی که این دو ویژگی را دارند در کسب و کار خود پیشرفت می‌کنند.

 

افزودن دیدگاه جدید

کد اعتبارسنجی
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎