معرفی مشاغلدرج ویزیت رایگان

سه سوال همیشگی شما در راه اندازی کسب و کار

بالا
1 user has voted.‎
سوالی که اغلب افراد دارند این است که برای راه اندازی کسب و کار، افزایش درآمد و دنبال کردن رویاهای مان دقیقا باید از کجا شروع کنیم و چه کار کنیم؟
سوالی که اغلب افراد دارند این است که برای راه اندازی کسب و کار، افزایش درآمد و دنبال کردن رویاهای مان دقیقا باید از کجا شروع کنیم و چه کار کنیم؟

توضیحات تکمیلی

1-دوست دارید زمان خود را صرف چه کار مفیدی کنید؟

تحقیقات و مطالعات بسیاری نشان داده است که اگر کسب و کاری که راه اندازی می کنید، مورد علاقه ی شما باشد و درآن استعداد داشته باشید ، ده برابر شانس بیشتری برای موفق شدن دارید. دقیقا ده برابر. درباره ی این موضوع به خوبی فکر کنید، زیرا مثلا اگر شما از آشپزی لذت می برید، هیچ گاه در کار انتشارات به موفقیت نخواهید رسید!!پس ابتدا علایق خود را بشناسید زیرا اگر بر اساس علایقتان مشغول به کار شوید، قطعا به موفقیت خواهید رسید.نکته ی قابل توجه این است که تجربه به من ثابت کرده استعداد شما دقیقا در همان زمینه ای نهفته است که شما به آن علاقه دارید.

2-به کجا می خواهید بروید؟

زمانی که دقیقا تعیین نمودید در کجا هستید، پس از آن می توانید تعیین کنید که به کجا می خواهید بروید. سریعا دست به کار شوید و مشخص کنید می خواهید به کجا برسید. ایده آل شما چیست؟ چه چشم اندازی را برای کسب و کار خود در نظر گرفته اید؟در تعیین آنجایی که می خواهید باشید و آنچه که می خواهید به دست بیاورید بلند پرواز باشید. هرگز به بیشتر از آنچه که تصور می کنید و در ذهنتان می بینید نمی توانید دست بیابید.

3-از صرف وقت خود در چه مکانی بیشتر لذت می برید؟

اگر به نویسندگی و یا بازاریابی علاقه دارید، من به شما تضمین می دهم نبوغ ذاتی شما جایی در دنیای نویسندگی و یا بازاریابی پنهان شده!! نه هیچ جای دیگر. ممکن است شما در خیلی از زمینه ها با استعداد باشید، ولی نبوغ ذاتی و حقیقی شما جایی است که احساسات و علایق شما بر انگیخته شوند.و یا ممکن است احساس کنید هیچ توانایی خاصی ندارید، ولی مطمئن باشید نه تنها استعدادی در اختیار دارید که در میان اطرافیانتان کمتر کسی این توانایی را دارد، بلکه شما در زمینه ی مورد علاقه تان یک نابغه اید. و همانطور که می دانید نابغه ها شکست نمی خورند. پس کافیست علایق خود را بشناسید، و پله های موفقیت را یکی پس از دیگری طی کنید و با دست خودتان زندگی ایده آل خود را بسازید.

 

افزودن دیدگاه جدید

کد اعتبارسنجی
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎