معرفی مشاغلدرج ویزیت رایگان

سوالات متداول

1-سایت درج آگهی ای پرسا چگونه می تواند مشتری یابی کند؟

با درج آگهی شما در سایت ای پرسا با هر جستجو در حیطه کاریتان در اینترنت، موتور های جستجوگر آگهی شما را نیز جز موارد پیشنهادی نشان می دهند و افراد با باز کردن آگهی شغل شما و مرور اطلاعات و توضیحات و مشخصات فنی کسب و کار شما می توانند به مشتری تبدیل شوند.

اگر شما محصولی کمیاب یا خدمات منحصر بفرد برای عرضه دارید با ذکر آن در صفحه آگهی یا بخش محصولات ، آگهی شما در صفحه اول گوگل به افرادی که بدنبال آن هستند نشان داده می شود و سبب جذب آنها به کسب و کارتان می گردد. همچنین با نمایش کسب و کار شما در شبکه های اجتماعی مختلف می تواند مشتریان را از هر سوی اینترنت به سمت شما روانه کند.

 

2- آمدن نام شرکت من در صفحه اول گوگل چه نفعی برای من دارد؟

وقتی کسی نام شرکت یا کسب و کارتان را می داند اما آدرس و تلفن از شما برای مراجعه و خرید ندارد، اگر نام شما را در گوگل جست و جو کند، در همان ابتدا نام شما به چشمش می خورد بعد از باز کردن آگهی تان به اطلاعات کامل در مورد شما و راه های ارتباطی تان دست پیدا می کند و برای خرید محصول یا استفاده از خدماتتان ترغیب شده و از گشتن به دنبال کسب و کارهای مشابه شما صرف نظر می کند و به مشتری  شما تبدیل می شود.

 

3- با توجه به سایت های مشابه نوآوری ای پرسا چه بوده است؟

سایت های درج آگهی موجود تنها متن و اطلاعات تماس کسب و کار و نهایتا یک یا دو تصویر را در سایت خود قرار می دهند اما ای پرسا علاوه بر این موارد، اطلاعات کامل محصولات و خدمات همراه با لیست قیمت ها و فایل ضمیمه لازم را در سایت درج می کند و با نمایش آدرس دقیق محل روی نقشه به آدرس یابی مشتریان کمک می کند.

همچنین امکاناتی برای صاحبان کسب و کار در نظر گرفته که موجب اطلاع رسانی و جذب مشتری بیشتر می شود مثل: اعلام فروش فوق العاده،  اقساطی و دست دوم، اعلام استخدام نیرو، اعلام نمایشگاه، اعلام هر نوع مزایده و مناقضه در کسب و کار مربوط

 

4- عضویت در ای پرسا چه منافعی برای من دارد؟

اگر صاحب سایت اینترنتی نیستید، بوسیله ای پرسا به مخاطبان اینترنتی خود دست پیدا می کنید و مشتریان خود را افزایش می دهید و یک شعبه اطلاع رسانی همیشگی برای خود راه می اندازید که افراد با مراجعه به آن به راحتی از اجناس و خدمات جدید شما، باز و یا بسته بودن و تعطیلی کسب و کارتان مطلع می شوند و شما به عنوان یک کسب و کار به روز در ذهن آنها نقش می بندید.

اگر صاحب سایت اینترنتی می باشید ای پرسا یک مرجع بزرگتر است برای معرفی شما به افرادی که با سایت و کسب و کارتان آشنایی ندارند و با راهنمایی مشتری ها به سوی سایت شما علاوه بر تاثیر مثبت بر سئوی آن باعث می شود که مشتری شما را به عنوان یک وب سایت و کسب و کار معتبر بشناسد و برای استفاده از محصولات و خدمات شما ترغیب شود.

 

5- با وجود کانالوگ های تبلیغاتی و کارت ویزیت های شرکت من چه دلیلی دارد که در ای پرسا تبلیغ نمایم؟

تبلیغات چاپی در جای خود بسیار موثر است اما شما نمی توانید آنها را به همه افراد در شهر و استان و کشور ارائه دهید و اگر هم این امکان را داشته باشید هزینه زیادی باید بپردازید. با درج آگهی شما در ای پرسا بدون محدودیت مکانی و زمانی می توانید کسب و کار خود را به همه مردم با هر سلیقه و فرهنگی معرفی کنید و مشتریان را به سمت خود جذب کنید.

 

6- مردم چگونه می توانند به اطلاعات درج شده در سایت ای پرسا اعتماد کنند؟

اطلاعات درج شده در این سایت به صورت مستقیم از صاحبان کسب و کارها اخذ شده و ارائه می گردد.

ای پرسا دارای نماد الکترونیکی (eNAMAD) می باشد که یک مجوز رسمی برای کسب و کارهای اینترنتی است (نشانه‌اي نمادين است که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونيکي صادر شده و به کسب و کارهاي مجازي - کسب و کار اينترنتي و موبایل- مجاز با هدف ساماندهي، احراز هويت و صلاحيت آنها اعطا مي‌گردد؛ اين نماد پس از بررسي درگاه‌ (وب‌سایت) و احراز هويت و صلاحيت مالک "حقيقي يا حقوقي" آن صادر مي‌گردد) و همچنین دارای مجوز از سایت سازماندهی سایت های اینترنتی ایران samandehi.ir می باشد.

 

7- پشتیبانی آنلاین ای پرسا چگونه است؟

در صورت مواجهه با هرگونه مشکل یا سوال شما می توانید با ارسال پیام در تلگرام و یا ایمیل ای پرسا نسبت به رفع آن اقدام نمایید.

 

8- کسب و کار من وب سایت اختصاصی خود را دارد، با این وجود چه نیاز به ثبت آن در ای پرسا می باشد؟

اگر صاحب سایت اینترنتی می باشید ای پرسا یک مرجع بزرگتر است برای معرفی شما به افرادی که با سایت و کسب و کارتان آشنایی ندارند و با راهنمایی مشتری ها به سوی سایت شما علاوه بر تاثیر مثبت بر سئوی آن باعث می شود که مشتری شما را به عنوان یک وب سایت و کسب و کار معتبر بشناسد و برای استفاده از محصولات و خدمات شما ترغیب شود.

 

9- اگر آدرس مغازه یا شرکت من تغییر کند آیا باید هزینه اضافه بابت تغییرات بپردازم؟

خیر، هر زمان که اطلاعات شما تغییری کرد یا نیاز به افزودن توضیح و یا محصول جدید در صفحه آگهی خود را داشته باشید، با ارسال اطلاعاتی که میخواهید تغییر کند به همراه شماره موبایل و شماره فیش خود به تلگرام یا ایمیل ای پرسا ظرف 24 ساعت، این اطلاعات به صورت رایگان در آگهی شما افزوده می شود. علاوه بر این خود شما نیز با ورود به سایت می توانید اطلاعاتتان را بروز رسانی کنید.

 

10- عضویت در این سایت چگونه و چه مدت است؟

عضویت در ای پرسا به دو صورت است:

الف- خود فرد می تواند در سایت ثبت نام کند و اطلاعاتش را برای نمایش آگهی درج کند.

ب- با پر کردن فرم های ثبت نام در سایت می تواند عضو شود و اطلاعات کسب و کار او توسط پشتیبانی ای پرسا در سایت درج شود. عضویت در این سایت در حال حاضر به مدت یک سال رایگان می باشد.

 

11- به چه میزان اطلاعات کسب و کار خود را می توانم در سایت نمایش دهم؟

شما تمامی اطلاعات و مشخصات فنی خود به همراه تصاویر مربوط به آن را می توانید در سایت درج کنید و اگر بازهم نیاز به توضیحات بیشتر داشتید امکان پیوست فایل pdf ,word , Exel نیز وجود دارد.

 

12- با توجه به اینکه می گویید امکانات زیادی در ای پرسا وجود دارد، علت رایگان بودن عضویت در این سایت نسبت به سایت های مشابه چیست؟

ای پرسا علاوه بر نیاز صاحبان کسب و کار به معرفی شدن، نیاز مردم را نسبت به یافتن بهترین محل برای خرید و یا دریافت خدمات در نظر گرفته است. به این دلیل رایگان است تا همه مردم بتوانند در سایت عضو شوند و خدمات خود را در معرض دید قرار دهند و مشتریان نیز بتوانند با جستجوی سریع بهترین انتخا ب خود را انجام دهند.

 

13- منظور از شعبه مجازی کسب و کار من چیست؟

شعبه مجازی کسب و کار به این صورت است که شما یک شعبه 24 ساعته اینترنتی راه اندازی می کنید که بدون محدودیت زمانی و مکانی و بدون نیاز به نیروی انسانی برای شما مشتری یابی می کند و مبلغ موثر شما بین مخاطبان اینترنتی می شود.

 

14- ای پرسا چگونه می تواند معرف ما در کل ایران باشد؟

ای پرسا بدون محدودیت زمانی و مکانی کسب و کار شماست و هر فرد در هرجای ایران با بازدید از این سایت با آگهی شما روبرو خواهد شد. اگر کاربر طلایی باشید همیشه در صفحه اول نمایش داده می شوید و در غیر اینصورت هم با هر جستجو در حیطه کاری شما، آگهی تان به افراد نشان داده می شود.

 

15- آیا آگهی در ای پرسا دسته بندی خاصی دارد؟

بله، ای پرسا 16 دسته بندی اصلی برای مشاغلی که در آن ثبت می شوند در نظر گرفته است که هر دسته نیز دارای زیر بخش هایی می باشد که جستجو را سریع تر و راحتتر می کند.

 

16- امتیازدهی مشتریان در ای پرسا چه مزیتی دارد؟ و کسی که بالاترین امتیاز را به دست آورد چه چیزی نصیبش خواهد شد؟

امتیاز دهی در این سایت بر اساس چند آیتم انجام می شود مثل کیفیت کالا و خدمات، میزان رضایت مشتری، این امکان به انتخاب دقیق تر مشتری نسبت به نیازش کمک می کند. کسی که در طول یک ماه بهترین کسب و کار از دید مشتریان را داشته باشد به مدت یک هفته آگهی او در اسلایدر صفحه اول سایت به صورت رایگان قرار داده می شود.

 

17- متمایزترین ویژگی ای پرسا نسبت به رقبا چیست؟

امکانات جدید و بی نظیر ای پرسا موجب تمایز آن با رقباست  : اعلام فروش فوق العاده ، اقساطی و دست دوم، اعلام استخدام نیرو، اعلام نمایشگاه، اعلام هر نوع مزایده و مناقضه در کسب و کار مربوط، اعلام ساعات باز و بسته بودن دفتر یا فروشگاه، اعلام تعطیلی های چند روزه، ارسال پیام بدون واسطه به آگهی دهنده .

 

18- آیا امکان سفارش آنلاین در سایت وجود دارد؟

ای پرسا سایت فروشگاهی نیست اما از طریق امکان ارسال پیام برای آگهی دهنده می تواند ارتباط مابین مشتری و آگهی دهنده را برقرار کند.

 

19- من اجناسم را در سایت دیوار می فروشم ، پس چه نیازی به سایت شما دارم؟

سایت دیوار و سایت های مشابه آن بیشتر برای فروش اجناس تکی و یا دست دوم و خرید و فروش های آنی استفاده می شود و بعد از فروش یک جنس شما آگهی تان را از سایت حذف می کنید و همه اطلاعات شما برداشته می شود. اما ای پرسا یک شعبه همیشگی از کسب و کار شما می شود و همواره می توانید همه خدمات و محصولاتتان را در آن درج کنید.

 

20- بیشتر مردم اینترنت ضعیفی دارند، آیا مشکلی در ارائه خدمات شما ایجاد نمی کند؟

سایت ای پرسا به شکل کاملا سبک و قابل بارگذاری سریع طراحی شده که حجم زیادی برای نمایش نیاز ندارد و بهینه شده برای انواع دستگاه های موبایل و تبلت است.

 

21- اغلب مشتری ها دوست دارند به شکل سنتی دنبال خرید خود باشند، مثلا کسی در اینترنت دنبال خرید میوه نیست. برای این مورد توجیهی دارید؟

درست است که بعضی از مردم بدنبال خرید سنتی هستند و شاید برای خرید از اینترنت استفاده نکنند، اما اغلب مردم امروزه وقتی به دنبال چیزی باشند ، جستجویی نیز در اینترنت انجام می دهند و ممکن است در این راستا با جستجوی واژه های میوه فروشی اصفهان در گوگل به آگهی شما دست پیدا کند و با داشتن اطلاعات تماس و آدرس دقیق شما روی نقشه  و نزدیکی مکانی با شما مستقیم برای خرید به فروشگاه شما مراجعه کنند.

همچنین اغلب پیش آمده که افراد تجربه خوبی از خرید یا دریافت خدمات از یک محل را داشته اند اما اکنون غیر از نام آنجا اطلاعات دیگری را بخاطر نمی آورند، در این زمان با جستجوی نام آن دفتر یا فروشگاه در اینترنت موتورهای جستجوگر آگهی آن محل را در ای پرسا به فرد پیشنهاد می دهند و او با باز کردن آگهی به اطلاعات کامل محل مورد نظرش دسترسی پیدا می کند و مجددا مشتری آنها خواهد شد.

 

22- آیا درج آگهی در سایت شما، کمکی به افزایش سئو سایت من می کند؟

بله با ثبت آگهی شما در ای پرسا لینک وب سایتتان نیز در آگهی شما قرار می گیرد، که وجود این لینک در ای پرسا با توجه به مرجع بودن سایت و ارتباط موضوع لینک با موضوع وب سایت شما موجب تاثیر مثبت بر سئوی سایت شما و کسب امتیاز بهتر در بین سایتهای رقیب خواهد شد.

 

23- وقتی من محصول جدید دارم چگونه باید آن را در سایت اضافه کنم؟

در صفحه میزکار شما یک بخش برای افزودن محصولات وجود دارد که به راحتی می توانید محصول خود را  به همراه تصویر و توضیحات کامل در آن درج کنید، همچنین با ارسال اطلاعاتی که میخواهید تغییر کند به همراه شماره موبایل و شماره فیش خود به تلگرام یا ایمیل ای پرسا تیم پشتیبانی ای پرسا این کار را به صورت رایگان برای شما انجام می دهند.

 

24- آیا شما برای اینکار مجوز رسمی دارید؟

ای پرسا دارای نماد الکترونیکی (eNAMAD) می باشد که یک مجوز رسمی برای کسب و کارهای اینترنتی است (نشانه‌اي نمادين است که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونيکي صادر شده و به کسب و کارهاي مجازي - کسب و کار اينترنتي و موبایل- مجاز با هدف ساماندهي، احراز هويت و صلاحيت آنها اعطا مي‌گردد؛ اين نماد پس از بررسي وب‌سایت و احراز هويت و صلاحيت مالک "حقيقي يا حقوقي" آن صادر مي‌گردد) و همچنین دارای مجوز از سایت سازماندهی سایت های اینترنتی ایران) (samandehi.ir می باشد.

 

25- من محصولی دارم که می خواهم همه کشور از آن مطلع شده و آن را خریداری کنند، آیا سایت شما می تواند کمکی به من کند؟

با درج آگهی در ای پرسا و قرار دادن تبلیغات محصولتان در اسلایدر سایت، مردم با محصول شما آشنا می شوند و با خواندن آگهی شما یا تبدیل به مشتری می شوند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شما تماس می گیرند و اگر هم اینطور نشود محصول شما در ذهن آنها می ماند و ممکن است آن را به افردی دیگر معرفی کنند.

 

26- آیا امکان مقایسه بین کسب و کارهای مشابه در این سایت وجود دارد؟

بله، ای پرسا امکان امتیازدهی مشتریان بر حسب آیتم های مختلف و نظردهی بر روی آگهی ها را در سایت قرار داده است و فرد با توجه به امتیاز آگهی یا نظرات دیگران انتخاب نهایی را انجام می دهد.

 

27- آیا میتوانیم فایل های مربوط به کسب و کارمان را در این سایت قرار دهیم؟

شما می توانید علاوه بر عکس های اسلایدر آگهی خود، انواع فایل های word, pdf , Excel  را نیز در این بخش قرار دهید.

 

28- آیا این سایت اطلاع رسانی از طریق sms دارد؟

بله ای پرسا دارای پنل ارسال پیامک برای ارتباط بهتر با اعضا می باشد.

 

29- میزان تاثیر گذاری این سایت بین عموم چقدر بوده است؟

اکثر افراد با آشنا شدن با ای پرسا می گویند بسیاری از نیازهایشان می تواند توسط این سایت رفع شود و از امکانات جدید  این سایت در هنگام درج آگهی راضی هستند و دید مثبتی نسبت به روند کاری این سایت دارند.

 

30- بازدید روزانه و بازدید کلی این سایت چگونه است؟ آیا رتبه خوبی در بین سایت های مشابه دارد؟

ای پرسا از لحاظ بازدید افراد در رتبه خوبی قرار دارد و با توجه به نوآوری هایش این قابلیت را دارد که بتواند با سایتهای مشابه به رقابت بپردازد.